Výsledky - Základné kolo Zlatého odznaku

Výsledky v základných kolách na ZŠ

Škola POČET ODZNAKOV
Zelený Modrý Červený
ZŠ Východná 9, Trenčín 0 10 7
ZŠ Radovana Kaufmana, Partizánske 31 90 28
ZŠ Gorazdova, Bánovce nad Bebravou 3 19 46
ZŠ s MŠ Diviaky nad Nitricou 3 33 17
ZŠ Mariánska, Prievidza 2 68 67
ZŠ s MŠ Čereňany 1 23 16
ZŠ Kubranská, Trenčín 9 78 45
ZŠ Školská, Nitrianske Rudno 20 80 34
ZŠ s MŠ Liešťany 0 15 15
ZŠ s MŠ Pavla Demitru, Dubnica nad Váhom 12 67 88
ZŠ Gorazdova, Púchov 7 93 63
ZŠ Malinovského, Partizánske 10 62 57
ZŠ Športovcov, Partizánske 22 41 11
ZŠ Pribinova, Nováky 15 80 55
ZŠ Stred 0 21 63
ZŠ s MŠ Dohňany 4 36 27
ZŠ Hlavná, Streženice 0 18 8
ZŠ Rudolfa Jašíka, Partizánske 16 92 59
ZŠ s MŠ Veľká okružná, Partizánske  18 69 62
ZŠ s MŠ Hviezdoslavova, Solčany 5 45 25
ZŠ s MŠ Nová Bošáca 0 14 17
ZŠ s MŠ Školská, Bojnice 5 57 41
ZŠ s MŠ Lysá pod Makytou 8 40 48
ZŠ Školská, Bošany 17 61 55
ZŠ Koš 0 4 9
ZŠ Dobšinského, Prievidza 11 65 36

Poradie jednotlivcov

6 - 7 roční

Meno a priezvisko Body Škola
Šimon Ďurina 38 Základná škola Lehota pod Vtáčnikom
Alex Pavlenda 37 ZŠ Mariánska ulica 554/19, Prievidza
Patrik Pánis 35 Základná škola Lehota pod Vtáčnikom
Nela Šorcová 34 Základná škola Veľké Uherce 145
Nela Kameništiaková 33 Základná škola s materskou školou Pavla Demitru
Monika Šeboková 32 Základná škola Malinovského ul.
Liana Lacová 32 Základná škola Veľké Uherce 145
Sebastián Leporis 32 ZŠ Mariánska ulica 554/19, Prievidza
Lilly Imrichová 32 Základná škola s materskou školou Pavla Demitru
Šimon Mazánik 31 ZŠ s MŠ Liešťany
Tomáš Oršula 31 Základná škola Lehota pod Vtáčnikom
Goliat Tobias 30 ZŠ s MŠ Centrum I 32 
Nela Oršulová 30 Základná škola, Pribinova ul.123/9, Nováky
Kristián Jančovič 30 Základná škola, Školská 14, Bošany
Marko Kolesnáč 30 Základná škola Malinovského ul.
Samuel Chorvát 30 Základná škola s materskou školou Pavla Demitru
Lujza Abaffyová 29 ZŠ-R.Jašíka
Aneta Humajová 29 Základná škola s materskou školou Skačany 539
Samuel Štálnik 29 ZŠ s MŠ Veľká Okružná, Partizánske
Aneta Godálová 29 Základná škola, Pribinova ul.123/9, Nováky
Filip  Bajzík 29 Základná škola Veľké Uherce 145
Markus Mikuláš 28 ZŠ-R.Jašíka
Patrik Ďuriš 28 Základná škola s materskou školou Skačany 539
Ema Javorčeková 28 ZŠ s MŠ Liešťany
Jakub Čmiko 28 Základná škola Malinovského ul.
Laura Poliaková 28 ZŠ Mariánska ulica 554/19, Prievidza
Jarmila Vindišová 28 Základná škola, Pribinova ul.123/9, Nováky
Anton Hanus 27 Základná škola s materskou školou Čereňany
Kiara Krivošiková 27 Základná škola s materskou školou Čereňany
Kiara Laura Hanová 27 Základná škola Valentína Beniaka s Materskou školou
Šimon Grolmus 27 ZŠ-R.Jašíka
Simon Števica 27 Základná škola s materskou školou Skačany 539
Maximilián Mezgov 26 ZŠ Radovana Kaufmana Partizánske
Nina Haragová 26 ZŠ s MŠ Diviaky nad Nitricou
Václav Alexej 26 ZŠ s MŠ Centrum I 32 
Alena Avenová 26 ZŠ s MŠ Veľká Okružná, Partizánske
Patrik Gogora 26 Základná škola s materskou školou Čereňany
Klaudia Verešová 26 Základná škola Valentína Beniaka s Materskou školou
Urbaníková Nikola 26 ZŠ s MŠ Centrum I 32 
Alex Cifra 25 Základná škola Valentína Beniaka s Materskou školou
Samuel Bednár 25 Základná škola, Školská 14, Bošany
Ema Bottková 25 ZŠ s MŠ Veľká Okružná, Partizánske
Grétka Antolová 24 Základná škola s materskou školou Koš
Daniel Čierny 24 ZŠ Radovana Kaufmana Partizánske
Barbora Rusnáková 24 Základná škola, Školská 14, Bošany
Adam Závadinka 23 Základná škola s materskou školou Koš
Nela Majdanová 23 Základná škola s materskou školou Koš
Juraj Zajac 23 ZŠ Radovana Kaufmana Partizánske
Katarína Valná 22 ZŠ Veľký Klíž 106
Lara Nur Ozyurt 22 ZŠ športovcov Partizánske
Laura Remeňová 22 ZŠ Veľký Klíž 106
Ema Kopanická 22 ZŠ s MŠ Diviaky nad Nitricou
Noemi Hrabáčová 22 ZŠ s MŠ Liešťany
Laura Spišáková 22 ZŠ Veľký Klíž 106
Sára Mikulová 21 ZŠ s MŠ Diviaky nad Nitricou
Nina Slivková 20 ZŠ športovcov Partizánske

* žiaci vyznačení hrubým písmom postupujú na Finále súťaže do Partizánskeho 26.6.2019

 

8 - 9 roční

Meno a priezvisko Body Škola
Ivana Habalová 40 Základná škola Lehota pod Vtáčnikom
Richard Vlčko 38 Základná škola Veľké Uherce 145
Hagara Matej 37 ZŠ s MŠ Centrum I 32 
Erik Janíček 37 ZŠ s MŠ Diviaky nad Nitricou
Peter Žaťko 36 Základná škola, Školská 14, Bošany
Tamara Husárová 36 Základná škola, Školská 14, Bošany
Peter Krkoška 35 ZŠ s MŠ Bojnice
Samuel Beseda 35 ZŠ s MŠ Diviaky nad Nitricou
Martin Šesták 35 Základná škola Lehota pod Vtáčnikom
Martin Krkoška 35 ZŠ s MŠ Bojnice
Kamila Pufflerová 34 Základná škola s materskou školou Skačany 539
David Burdej 34 Základná škola s materskou školou Pavla Demitru
Karolína Ondrášová 34 Základná škola s materskou školou Pavla Demitru
Jakub Vida 34 Základná škola Lehota pod Vtáčnikom
Lenka Ondrušová 33 ZŠ-R.Jašíka
Lea Dvončová 33 Základná škola, Pribinova ul.123/9, Nováky
Tomáš Lagin 33 ZŠ s MŠ Diviaky nad Nitricou
Adam Marguš 33 Základná škola s materskou školou Pavla Demitru
Tobiáš Farkaš 32 Základná škola Bánovce nad Bebravou
Nina Belianská 32 Základná škola Malinovského ul.
Tomáš Kocúr  32 ZŠ s MŠ Liešťany
Zoja Bezáková 32 Základná škola Valentína Beniaka s Materskou školou
Vlček Lukas 32 ZŠ s MŠ Centrum I 32 
Diana Gregorová 31 Základná škola s materskou školou Čereňany
Terézia Maceková 31 Základná škola s materskou školou Čereňany
Sofia Kotríková 31 ZŠ-R.Jašíka
Filip Hrdý 31 Základná škola Malinovského ul.
Hana Matejovičová 31 Základná škola, Pribinova ul.123/9, Nováky
Liliana Bebjaková 31 Základná škola Malinovského ul.
Gombárová Katarína 31 ZŠ s MŠ Centrum I 32 
Nikol Kollárová 31 Základná škola, Školská 14, Bošany
Matej Kollár 31 ZŠ s MŠ Bojnice
Karolína Radičová 30 Základná škola s materskou školou Koš
Jakub Lahučký 30 ZŠ Radovana Kaufmana Partizánske
Peter Lackovič 30 ZŠ s MŠ Veľká Okružná, Partizánske
Tadeáš Lojška 30 Základná škola Bánovce nad Bebravou
Sebastien Švec 30 Základná škola s materskou školou Koš
Nina Sofia Janíčková 30 Základná škola s materskou školou Skačany 539
Katarína Košovská 30 ZŠ s MŠ Veľká Okružná, Partizánske
Nella Melánia Vrecková 30 Základná škola, Pribinova ul.123/9, Nováky
Patrik Šušoliak 29 ZŠ Mariánska ulica 554/19, Prievidza
Simona Gergušová 29 ZŠ športovcov Partizánske
Michal Vraňák 29 ZŠ Radovana Kaufmana Partizánske
Róbert Letavaj 29 ZŠ Mariánska ulica 554/19, Prievidza
Mina Mikušová 29 Základná škola Bánovce nad Bebravou
Laura Szakácsová 29 Základná škola s materskou školou Koš
Lukáš Kačina 29 ZŠ-R.Jašíka
Daniel Mavrák 29 ZŠ Radovana Kaufmana Partizánske
Bianka Bittarová 29 ZŠ s MŠ Veľká Okružná, Partizánske
Samuel Bebjak 28 Základná škola Valentína Beniaka s Materskou školou
Kristián  Duchovič 28 Základná škola Veľké Uherce 145
Nela Javorčeková 28 ZŠ s MŠ Liešťany
Tamara Ďurišová 28 Základná škola s materskou školou Skačany 539
Natália Šútorová 28 Základná škola Veľké Uherce 145
Matúš Kupka 28 ZŠ Mariánska ulica 554/19, Prievidza
Andrej Gvot 27 ZŠ športovcov Partizánske
Sofia Fábryová 27 Základná škola s materskou školou Čereňany
Nela Šmatláková 27 Základná škola Valentína Beniaka s Materskou školou
Dominik  Harman  26 ZŠ s MŠ Malonecpalská ulica 206/37, Prievidza 
Nela Chrenková 26 ZŠ s MŠ Malonecpalská ulica 206/37, Prievidza 
Juliana Repková 26 ZŠ s MŠ Liešťany
Zára Žišková 26 ZŠ športovcov Partizánske
Jakub Šimon 24 ZŠ Veľký Klíž 106
Maximilián Kňaze 24 ZŠ Veľký Klíž 106
Július Pasovský 24 ZŠ s MŠ Malonecpalská ulica 206/37, Prievidza 
Michaela Kňazeová 22 ZŠ Veľký Klíž 106

* žiaci vyznačení hrubým písmom postupujú na Finále súťaže do Partizánskeho 26.6.2019

 

10 roční

Meno a priezvisko Body Škola
Pagáč Adrian 35 ZŠ s MŠ Centrum I 32 
Rebeca Bencová 34 Základná škola Bánovce nad Bebravou
Michal Mšáll 34 ZŠ Radovana Kaufmana Partizánske
Laura Hozáková 33 ZŠ s MŠ Veľká Okružná, Partizánske
Adam Richtárech 33 Základná škola Bánovce nad Bebravou
Tamara Briestenská 32 ZŠ Mariánska ulica 554/19, Prievidza
Laura Behul 31 ZŠ-R.Jašíka
Viktor Palkovič 31 ZŠ Mariánska ulica 554/19, Prievidza
Raček Lukáš 31 ZŠ s MŠ Centrum I 32 
Vanesa Mokrá 31 ZŠ Mariánska ulica 554/19, Prievidza
Damián Bernát 30 Základná škola Malinovského ul.
Filip Baranec 30 Základná škola, Pribinova ul.123/9, Nováky
Aneta Fodorová 30 ZŠ s MŠ Diviaky nad Nitricou
Jakub Gašparovič 30 ZŠ s MŠ Veľká Okružná, Partizánske
Laura Šiková 29 Základná škola Bánovce nad Bebravou
Roman Gombarčík 28 Základná škola s materskou školou Koš
Dávid Velšic 28 Základná škola Veľké Uherce 145
Tadeáš Rybanský 28 ZŠ s MŠ Bojnice
Peter Trokan 28 Základná škola s materskou školou Pavla Demitru
Veronika Harantová 28 ZŠ-R.Jašíka
Vanesa  Tomová 28 Základná škola Veľké Uherce 145
Filip Staňo 28 Základná škola Malinovského ul.
Zuzana Budošová 28 ZŠ Radovana Kaufmana Partizánske
Zuzana Púčková 28 Základná škola s materskou školou Pavla Demitru
Martin Minárik 28 ZŠ športovcov Partizánske
Bagin Michal 28 ZŠ s MŠ Centrum I 32 
Iveta Balejová 27 ZŠ s MŠ Malonecpalská ulica 206/37, Prievidza 
Roman Silný 27 Základná škola s materskou školou Čereňany
Sofia Abrahámová 27 Základná škola, Pribinova ul.123/9, Nováky
Nicolas Medera 27 ZŠ s MŠ Diviaky nad Nitricou
Zara Horská 27 Základná škola Veľké Uherce 145
Tomáš Janotka 27 ZŠ s MŠ Veľká Okružná, Partizánske
Nina Škubáková 27 Základná škola s materskou školou Pavla Demitru
Karin Lišková 26 ZŠ s MŠ Liešťany
Karol Spišák 26 ZŠ Veľký Klíž 106
Olívia Dolná 26 Základná škola, Školská 14, Bošany
Laura Tsakiridou 26 Základná škola, Školská 14, Bošany
Michal Menšík 26 ZŠ-R.Jašíka
Liliana Michalcová 26 Základná škola Malinovského ul.
Nela Cachovanová 26 Základná škola, Pribinova ul.123/9, Nováky
Adam Toma 25 Základná škola s materskou školou Skačany 539
Lea Homolová 25 Základná škola s materskou školou Koš
Sára Kuciaková 25 ZŠ Radovana Kaufmana Partizánske
Michal Kunkel 25 ZŠ s MŠ Diviaky nad Nitricou
Šimon Vöröš 25 Základná škola, Školská 14, Bošany
Adam Gyarmathy 24 ZŠ s MŠ Malonecpalská ulica 206/37, Prievidza 
Juraj Barnovský 23 Základná škola Valentína Beniaka s Materskou školou
Samuel Toman 23 ZŠ športovcov Partizánske
Oliver Pinter 23 Základná škola s materskou školou Čereňany
Timotej Bečka 23 Základná škola s materskou školou Skačany 539
Olívia Gúcka 23 ZŠ Veľký Klíž 106
Peter Závadinka 23 Základná škola s materskou školou Koš
Juraj Šimon 23 ZŠ Veľký Klíž 106
Lucia Košíková 22 Základná škola Valentína Beniaka s Materskou školou
Laura Chovancová 22 ZŠ s MŠ Malonecpalská ulica 206/37, Prievidza 
Adrián Masár 22 Základná škola s materskou školou Čereňany
Karolína Vrecková 21 ZŠ s MŠ Liešťany
Lenka Mičutková 21 Základná škola Valentína Beniaka s Materskou školou
Kristína Krištínová 17 Základná škola s materskou školou Skačany 539

* žiaci vyznačení hrubým písmom postupujú na Finále súťaže do Partizánskeho 26.6.2019

© Copyright 2017 - 2020 by Slovenský paralympijský výbor

Top