Výsledky - Základné kolo Zlatého odznaku: znevýhodnení

KLASIFIKAČNÁ SKUPINA MENTÁLNE ZNEVÝHODNENÍ ŽIACI - M1

Meno a priezvisko Škola 4x10m prepočítané koeficientom body skok z miesta prepočítané koeficientom body hod 2 kg prepočítané koeficientom body Body spolu Odznak
Juan Kaločai Spojená škola internátna, Úzka č.2, Prievidza 13,23 11,907 9 145 152,25 8 320 336 6 23 Č
Ibolya Sumanová Spojená škola internátna, Úzka č.2, Prievidza 12,59 11,331 12 128 134,4 8 200 210 3 23 Č
Alex Belko Spojená škola internátna, Úzka č.2, Prievidza 13,13 11,817 10 138 144,9 9 190 199,5 3 22 Č
Sofia Kotlárová Spojená škola internátna, Úzka č.2, Prievidza 13,96 12,564 9 130 136,5 7 250 262,5 4 20 M
Nancy Kostolányiová Spojená škola internátna, Úzka č.2, Prievidza 13,63 12,267 8 135 141,75 7 320 336 5 20 M
Dalibor Lustig Spojená škola internátna, Úzka č.2, Prievidza 15,47 13,923 7 130 136,5 8 210 220,5 4 19 M
Dávid Kotlár  Spojená škola internátna, Úzka č.2, Prievidza 12,72 11,448 10 130 136,5 6 250 262,5 3 19 M
Mariana Tadialová Spojená škola internátna, Úzka č.2, Prievidza 13,69 12,321 9 120 126 6 250 262,5 4 19 M
Vanessa Šarközyová Spojená škola internátna, Úzka č.2, Prievidza 16,15 14,535 7 130 136,5 8 200 210 3 18 M
Lenka Kotlárová Spojená škola internátna, Úzka č.2, Prievidza 16,79 15,111 6 100 105 6 190 199,5 5 17 M
Tatiana Lisyová Spojená škola internátna, Úzka č.2, Prievidza 15,85 14,265 8 95 99,75 5 160 168 4 17 M
Ľubomír Tadial Spojená škola internátna, Úzka č.2, Prievidza 16,41 14,769 6 105 110,25 5 250 262,5 6 17 M
Mário Hanus Spojená škola internátna, Úzka č.2, Prievidza 12,68 11,412 9 130 136,5 5 310 325,5 3 17 M
Chiara Balážová Spojená škola internátna, Úzka č.2, Prievidza 13,84 12,456 8 110 115,5 4 310 325,5 5 17 M
Simona Sumanová Spojená škola internátna, Úzka č.2, Prievidza 15,73 14,157 9 70 73,5 3 150 157,5 4 16 M
Nikolas Kotlár Spojená škola internátna, Úzka č.2, Prievidza 15,93 14,337 7 120 126 7 170 178,5 2 16 M
Alexander Berky Spojená škola internátna, Úzka č.2, Prievidza 15,21 13,689 8 120 126 7 160 168 1 16 M
Andrea Kotlárová Spojená škola internátna, Úzka č.2, Prievidza 16,03 14,427 7 95 99,75 5 160 168 4 16 M
Jakub Hogaj Spojená škola internátna, Úzka č.2, Prievidza 14,28 12,852 8 105 110,25 4 240 252 3 15 M
Carmen Balážová Spojená škola internátna, Úzka č.2, Prievidza 13,96 12,564 8 105 110,25 3 280 294 4 15 M
Martin Filip Sárený Spojená škola internátna, Úzka č.2, Prievidza 17,9 16,11 4 110 115,5 6 210 220,5 4 14 M
Timea Lisyová Spojená škola internátna, Úzka č.2, Prievidza 13,75 12,375 9 110 115,5 5 120 126 0 14 M
Blanka Kaločaiová Spojená škola internátna, Úzka č.2, Prievidza 15,16 13,644 8 100 105 5 120 126 0 13 M
Fabián Kotlár Spojená škola internátna, Úzka č.2, Prievidza 15,66 14,094 6 100 105 4 180 189 2 12 M
Tomáš Ondrejka Spojená škola internátna, Úzka č.2, Prievidza 14,42 12,978 6 90 94,5 1 190 199,5 0 7 Z
Patrik Richter Spojená škola internátna, Úzka č.2, Prievidza 16,05 14,445 4 105 110,25 3 230 241,5 0 7 Z
Matúš Úradníček Spojená škola internátna, Úzka č.2, Prievidza 19,93 17,937 1 100 105 4 160 168 1 6 Z
Sára Gregušová Spojená škola internátna, Úzka č.2, Prievidza 22,56 20,304 0 30 31,5 0 230 241,5 5 5 Z
Matúš Fillo Spojená škola internátna, Úzka č.2, Prievidza 19,89 17,901 2 50 52,5 0 160 168 1 3 Z
Iris Bongilajová Spojená škola internátna, Úzka č.2, Prievidza 20,85 18,765 1 45 47,25 0 130 136,5 2 3 Z
Tamara Galbová Spojená škola internátna, Úzka č.2, Prievidza 20,46 18,414 1 42 44,1 0 170 178,5 2 3 Z
Dárius Kurinec Spojená škola internátna, Úzka č.2, Prievidza 19,53 17,577 2 50 52,5 0 80 84 0 2 Z
Bianka Húsková Spojená škola internátna, Úzka č.2, Prievidza 21,27 19,143 1 50 52,5 0 100 105 1 2 Z
Kristína Andášiová Spojená škola internátna, Úzka č.2, Prievidza 25,23 22,707 0 50 52,5 0 160 168 1 1 Z

* žiaci vyznačení hrubým písmom postupujú na Finále súťaže do Partizánskeho 26.6.2019

 

KLASIFIKAČNÁ SKUPINA MENTÁLNE ZNEVÝHODNENÍ ŽIACI - M2

Meno a priezvisko škola 4x10m prepočítané koeficientom body skok z miesta prepočítané koeficientom body hod 2 kg prepočítané koeficientom body Body spolu Odznak
Hana Gašparová Spojená škola internátna, Úzka č.2, Prievidza 32,29 25,832 0 10 12 0 130 156 1 1 Z
Alexandra Ondráčková Spojená škola internátna, Úzka č.2, Prievidza 20,56 16,448 1 85 102 3 265 318 4 8 Z
Eliška Škrabanová Spojená škola internátna, Úzka č.2, Prievidza 21,34 17,072 3 42 50,4 0 130 156 1 4 Z
J. Milčák Spojená škola internátna Levoča 19,10 15,28 2 85 102 2 167 200,4 0 4 Z

* žiaci vyznačení hrubým písmom postupujú na Finále súťaže do Partizánskeho 26.6.2019

 

KLASIFIKAČNÁ SKUPINA ZRAKOVO ZNEVÝHODNENÍ ŽIACI (Z1-Z3)

Meno a priezvisko Klas. skupina škola 4x10m prepočítané koeficientom body skok z miesta prepočítané koeficientom body hod 2 kg prepočítané koeficientom body Body spolu Odznak
Viktória Majerčáková Z3 Spojená škola Mokrohájska 3, Bratislava 15,01 12,76 8 130 150 8 300 345 7 23 Č
Z. Čusilová Z1 Spojená škola internátna Levoča 15,82 10,28 14 72 97 4 122 164,7 1 19 M
Vanesa Holubová Z2 Spojená škola internátna Levoča 19,55 15,64 5 81 97 4 168 201,6 3 12 M
Martina Duždová Z3 Spojená škola internátna Levoča 17,35 14,75 5 109 125 6 96 110,4 0 11 M
M. Dračko Z2 Spojená škola internátna Levoča 19,49 15,59 2 97 116 3 298 357,6 4 9 Z
Kristián Farkaš Z2 Spojená škola internátna Levoča 16,59 13,27 7 78 94 2 97 116,4 0 9 Z
Ema Samková Z2 Spojená škola internátna Levoča 21,09 16,87 3 44 53 0 102 122,4 0 3

Z

* žiaci vyznačení hrubým písmom postupujú na Finále súťaže do Partizánskeho 26.6.2019

 

KLASIFIKAČNÁ SKUPINA TELESNE ZNEVÝHODNENÍ ŽIACI VOZIČKÁRI (T32-T34)

Meno a priezvisko Klas. skupina škola 4x10m prepočítané koeficientom body skok z miesta body hod 2 kg prepočítané koeficientom body Body spolu Odznak
Hegeduš Matúš T34 Spojená škola Mokrohájska 3, Bratislava 24,6 12,3 10 0,75 9 230 333,5 10 29 Č
Sarah Komárová T34 Spojená škola Mokrohájska 3, Bratislava 22,62 11,31 12 0,7 10 140 203 3 25 Č
Adam Košturiak T34 Spojená škola Mokrohájska 3, Bratislava 27,8 13,9 6 3,5 2 140 203 1 9 Z

* žiaci vyznačení hrubým písmom postupujú na Finále súťaže do Partizánskeho 26.6.2019

 

KLASIFIKAČNÁ SKUPINA TELESNE ZNEVÝHODNENÍ ŽIACI STOJACI (T35-T40)

Meno a priezvisko Klas. skupina škola 4x10m prepočítané koeficientom body skok z miesta prepočítané koeficientom body hod 2 kg prepočítané koeficientom body Body spolu Odznak
Oliver Hlavinka T40 Spojená škola Mokrohájska 3, Bratislava 13,75 11,69 8 122 140 6 408 469,2 8 22 Č
Viktória Ožvaldová T38 ZŠ s MŠ Veľká Okružná, Partizánske 15,51 13,18 8 117 135 7 282 324,3 6 21 Č
Saskia Szirakiová T35 Spojená škola Mokrohájska 3, Bratislava 24,81 12,41 8 N 0 6 220 308 4 18 M
Adam Duchoň T35 Spojená škola Mokrohájska 3, Bratislava 29,87 14,94 3 N 0 1,5 90 126 0 4,5 Z

* žiaci vyznačení hrubým písmom postupujú na Finále súťaže do Partizánskeho 26.6.2019

ŽIACI ŠPECIÁLNYCH ŠKÔL BEZ ZDRAVOTNEJ KLASIFIKÁCIE

Meno a priezvisko škola 4x10m body skok z miesta body hod 2 kg body Body spolu Odznak
Daniel Sebastián Bitto Spojená škola Mokrohájska 3, Bratislava 12,17 10 189 8 460 10 28 Č
Zlatica Vargová Spojená škola Mokrohájska 3, Bratislava 13,05 8 134 8 280 7 23 Č
Ondrej Kocifaj Spojená škola Mokrohájska 3, Bratislava 13,4 9 144 9 240 5 23 Č
Sebastián Kasab Spojená škola Mokrohájska 3, Bratislava 12,52 8 290 4 160 9 21 Č
Filip Ralbouský Spojená škola Mokrohájska 3, Bratislava 13,64 9 118 4 365 7 20 M
Dominika Maňáková Spojená škola Mokrohájska 3, Bratislava 12,89 8 154 9 228 3 20 M
Lukáš Bednár Spojená škola Mokrohájska 3, Bratislava 14,3 6 150 8 270 5 19 M
Alžbeta Novotná Spojená škola Mokrohájska 3, Bratislava 14,12 5 142 7 405 7 19 M
David Siviček Spojená škola Mokrohájska 3, Bratislava 13,2 3 142 7 365 7 17 M
Dušan Ivan Spojená škola internátna Levoča 14,08 5 111 4 237 6 15 M
Š. Redelšteiner Spojená škola internátna Levoča 14,35 5 120 5 312 5 15 M
Alžbeta Szabová Spojená škola Mokrohájska 3, Bratislava 14,37 7 119 6 190 2 15 M
Vladimír Virág Spojená škola Mokrohájska 3, Bratislava 14,07 3 107 2 538 10 15 M
Renáta Bilá Spojená škola internátna Levoča 14,20 7 115 6 165 1 14 M
Igor Čonka Spojená škola internátna Levoča 15,54 3 109 4 372 7 14 M
Linda Lipovská Spojená škola Mokrohájska 3, Bratislava 16,07 5 124 7 190 2 14 M
Alex Hlivár Spojená škola Mokrohájska 3, Bratislava 13,37 6 116 3 395 5 14 M
A. Bila Spojená škola internátna Levoča 14,53 6 128 6 214 1 13 M
Viktóra Műcková Spojená škola Mokrohájska 3, Bratislava 15,19 4 105 4 285 5 13 M
Sofia Bezdeková Spojená škola Mokrohájska 3, Bratislava 14,1 5 108 3 326 5 13 M
Lukáš Dáni Spojená škola Mokrohájska 3, Bratislava 16,6 2 104 4 315 7 13 M
Podmajerský Richard Spojená škola Mokrohájska 3, Bratislava 15,5 4 115 5 230 4 13 M
Sebastián Bežila Spojená škola internátna Levoča 16,55 5 101 5 139 2 12 M
Dominik Vlk Spojená škola Mokrohájska 3, Bratislava 15,08 4 94 2 335 6 12 M
Hrajnohová Lucia Spojená škola Mokrohájska 3, Bratislava 16,3 3 100 4 240 5 12 M
Slávka Gaziková Spojená škola internátna Levoča 14,96 5 118 4 200 2 11 M
Michal Zelina Spojená škola internátna Levoča 14,32 6 86 2 193 2 10 Z
Dávid Šupinec Spojená škola internátna Levoča 15,63 2 129 5 319 3 10 Z
Viktória Sekulová Spojená škola Mokrohájska 3, Bratislava 15,16 6 106 4 225 0 10 Z
Lukáš Vlk Spojená škola Mokrohájska 3, Bratislava 15,62 2 120 4 355 4 10 Z
Erika Kováčiková Spojená škola internátna Levoča 13,94 5 120 4 167 0 9 Z
Martin Maroš Spojená škola Mokrohájska 3, Bratislava 16,11 3 108 4 190 2 9 Z
Viktória Galíková Spojená škola internátna Levoča 15,84 3 102 4 159 1 8 Z
Radoslava Hudáčeková Spojená škola internátna Levoča 14,47 5 93 3 146 0 8 Z
J. Zelina Spojená škola internátna Levoča 14,95 4 104 3 198 0 7 Z
Matúš Sečka Spojená škola internátna Levoča 16,81 2 108 4 120 0 6 Z
Slavomír Szabó Spojená škola Mokrohájska 3, Bratislava 15,75 3 102 3 153 0 6 Z
Ladislav Kasáč Spojená škola internátna Levoča 17,10 3 79 2 112 0 5 Z
Nancy Holubová Spojená škola internátna Levoča 15,87 3 88 2 146 0 5 Z
Natália Organiščáková Spojená škola internátna Levoča 16,98 3 84 2 112 0 5 Z
Anna Spiššáková Spojená škola Mokrohájska 3, Bratislava 19,52 1 58 0 210 3 4 Z
Jana Škrovánková Spojená škola Mokrohájska 3, Bratislava 18,01 1 85 2 150 1 4 Z
Tomáš Balgavý Spojená škola Mokrohájska 3, Bratislava 17,04 1 100 2 120 0 3 Z
Barbora Bábiková Spojená škola Mokrohájska 3, Bratislava 19,79 0 70 1 210 2 3 Z
Šimon Šimšík Spojená škola Mokrohájska 3, Bratislava 16,23 2 79 0 175 0 2 Z
Švesták Tobias Spojená škola Mokrohájska 3, Bratislava 21,04 0 70 0 200 2 2 Z
David Steigauf Spojená škola internátna Levoča 16,32 1 85 0 138 0 1 Z

* žiaci vyznačení hrubým písmom postupujú na Finále súťaže do Partizánskeho 26.6.2019

KLASIFIKAČNÉ KOEFICIENTY NA PREPOČET VÝSLEDKOV

Klas. skupina 4x10m skok z miesta hod 2 kg
M1 0,90 1,05 1,05
M2 0,80 1,20 1,20
Z1 0,65 1,35 1,35
Z2 0,80 1,20 1,20
Z3 0,85 1,15 1,15
T34 0,50 x 1,45
T35 0,50 1,50 1,40
T38 0,85 1,15 1,15
T40 0, 85 1,15 1,15

 

HODNOTIACA TABUĽKA SKOK Z MIESTA VOZIČKÁRI

Chlapci

body 6 rokov 7 rokov 8 rokov 9 rokov 10 rokov
1 5,4-6,0 4,8-5,4 4,0-4,5 3,8-4,3 3,4-3,9
2 4,7-5,3 4,1-4,7 3,4-3,9 3,2-3,7 2,9-3,4
3 4,1-4,6 3,6-4,0 2,9-3,3 2,7-3,1 2,5-2,8
4 3,6-4,0 3,1-3,5 2,4-2,8 2,3-2,6 2,1-2,4
5 3,1-3,5 2,6-3,0 2,0-2,3 1,9-2,2 1,7-2,0
6 2,6-3,0 2,1-2,5 1,6-1,9 1,5-1,8 1,4-1,6
7 2,1-2,5 1,6-2,0 1,3-1,5 1,2-1,4 1,1-1,3
8 1,6-2,0 1,1-1,5 1,0-1,2 0,9-1,1 0,8-1,0
9 1,1-1,5 0,7-1,0 0,7-0,9 0,6-0,8 0,6-0,7
10 0,8-1,0 0,5-0,6 0,5-0,6 0,4-0,5 0,4-0,5

Dievčatá

body 6 rokov 7 rokov 8 rokov 9 rokov 10 rokov
1 5,6-6,2 5,0-5,5 4,4-4,9 4,1-4,7 3,8-4,4
2 4,9-5,5 4,3-4,9 3,7-4,3 3,5-4,0 3,2-3,7
3 4,3-4,8 3,7-4,2 3,1-3,6 2,9-3,4 2,7-3,1
4 3,9-4,2 3,2-3,6 2,6-3,0 2,4-2,8 2,3-2,6
5 3,3-3,8 2,7-3,1 2,1-2,5 1,9-2,3 1,8-2,2
6 2,7-3,2 2,2-2,6 1,7-2,0 1,6-1,8 1,5-1,7
7 2,1-2,6 1,7-2,1 1,4-1,6 1,3-1,5 1,2-1,4
8 1,6-2,0 1,2-1,6 1,1-1,3 1,0-1,2 0,9-1,1
9 1-1-1,5 0,8-1,1 0,8-1,0 0,7-0,9 0,7-0,8
10 0,8-1,0 0,6-0,7 0,6-0,7 0,5-0,6 0,5-0,6

© Copyright 2017 - 2020 by Slovenský paralympijský výbor

Top